ForBUS

Komplexní řešení výlepu exteriérových jízdních řádů

OLEPO s.r.o. - ForBUS se již od roku 1999 specializuje v ČR a na Slovensku na řešení výlepové dopravní informatiky pomocí studené laminace a kašírování technologií OLEPO ForBUS, v ČR používá naše technologie přibližně 60% autobusových dopravců.

Dopravcům poskytujeme komplexní řešení výlepů zastávkových jízdních řádů, informačních tabulí, různého deskového dopravního značení, reklam v autobusech i mimo ně a informací pro řidiče i cestující. Technologie OLEPO ForBUS umožňuje rovnou několik odlišných způsobů použití, které se realizují pomocí víceúčelového rolového laminátoru OLEPO X4II. Veškeré spotřební materiály vyrábíme a dodáváme s garancí kvality a stálé ceny. Našim partnerům poskytujeme bezplatné servisní a poradenské návštěvy minimálně jednou ročně.

Pokud s námi ještě nespolupracujete, rádi naši technologii přímo u Vás zdarma předvedeme.

Způsoby použití:

 1. Jednostranná rolová laminace až do šíře tiskoviny 45cm (formáty A5, A4, A3, A2). Spotřební materiál – role recyklovatelné polypropylenové laminace FL šířek od 22,5 do 45 cm. Formát A4 Vás stojí pouze 1 Kč.
 2. Oboustranná rolová laminace (kapsování) až do šíře tiskoviny 32cm (formáty A5, A4, A3). Spotřební materiál – 2 role recyklovatelné polypropylenové laminace FL šířek od 22,5 do 32 cm. Formát A4 Vás stojí pouze 2 Kč.
 3. Celoplošná vlhkotěsná samolepka o šíři tiskoviny 32cm (formáty A5, A4, A3). Spotřební matriál – role recyklovatelné polypropylenové laminace FL šířky 32 cm a role celoplošné nosičové oboustranné samolepky LSF šířky 31,5 cm. Samolepící formát A4 Vás stojí pouze 6,50 Kč
 4. Kašírování (nalepení) na plastové či kovové desky maximální tloušťky 5 mm a maximální šíře 45cm

 


Naše komplexní řešení:

LAMINÁTOR OLEPO EXPERT 33C

je rolový víceúčelový laminátor s elektrickým posuvem válců určený k jednostranné či oboustranné studené laminaci tiskovin do maximální šíře 330mm a kašírování na desky tloušťky až 3mm. EXPERT 33C může pracovat se standardními laminovacími materiály určenými k laminaci za studena nebo se speciální bezprokladovou folií OLEPO FL (např. formát A4 za 1,90 Kč). Robustní, jednoduchá technika, nenáročná na údržbu s možností jednostranné i oboustranné laminace, či kašírování umožňuje široké uplatnění v dopravních společnostech (jízdní řády), grafických studiích, reklamní výrobě, i kancelářích nejrůznějších podniků.

Parametry:

 • Šířka přítlačných válců: 330 mm
 • Průměr přítlačných válců: 50 mm
 • Max. šířka laminovací folie: 320 mm
 • Max. tloušťka laminovaného materiálu: 3 mm
 • Rychlost laminace: cca 3 m/min
 • Napájení: 12V/4 A
 • Ovládání posuvu laminace: ručně spínači, chod vpřed, stálý chod vpřed a zpětný chod, případně chod vpřed ovládaný nožním pedálem
 • Rozměry přístroje: 480 x 310 x 290 mm (š x v x h)
 • Hmotnost přístroje16 kg

LAMINÁTOR OLEPO EXPERT 33C

 

Spotřební materiály: 

 • Laminovací folie s akrylovým UV stálým lepidlem FL dodáváme v tloušťce 50mic délky návinu 50m. Role šířek 22,5 cm, 32 cm a 45 cm můžeme upravit na Váš individualizovaný rozměr (např. 30 cm).

 • Celoplošná vlhkotěsná samolepka LSF je několikavrstvý oboustranně samolepící film, který obsahuje polyesterovou nosnou folii zabraňující průniku vody k zalaminovanému formátu a akrylové lepidlo s extrémně silnou lepivostí. Můžete ji použít v jakémkoliv venkovním prostředí.

 • Oboustranné beznosičové samolepící pásky LS s akrylovým lepidlem 100g/m dodáváme v kotoučcích délky 25 m a šířky 15 mm. Páska je určena jednak pro ruční použití nebo pro její snadné a rychlé aplikování nabízíme adaptér ATG s automatickým navíjením prokladového odpadního papíru.

spotřební materiál - laminovací fólie